Projekty Domów Parterowych

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Projekty domów parterowych nowoczesnych

Wybór projektu nowoczesnego domu parterowego ma ogrom zalet i nic dziwnego, że nas klienci coraz częściej właśnie na takie nieruchomości się decydują. W tej kategorii znaleźć można wszystkie projekty domów parterowych, które stworzone zostały z uwzględnieniem nowoczesnego stylu budownictwa. To świetna propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać w niezwykle funkcjonalnej, ale jednocześnie okazałej nieruchomości, jaka wpisuje się w światowe trendy pod względem jej idealnego designu. Dlaczego warto wybierać projekt domu parterowego w stylu nowoczesnym? Przedstawiamy tylko kilka najważniejszych zalet.

Budowa domu trwa szybciej i nie jest tak wymagająca

Do budowy domu parterowego nie są potrzebne rusztowania ani skomplikowane konstrukcje. Cała przestrzeń zlokalizowana jest na jednej, najniższej kondygnacji, dzięki czemu unikamy skosów, które mogłyby zabierać powierzchnię. I to nie wszystko. Domy parterowe w stylu nowoczesnym są niezwykle funkcjonalne i dają ogromny potencjał podczas aranżacji wszystkich wnętrz. Nie da się też ukryć, że inwestycja w dom parterowy zakłada konieczność ponoszenia niższych kosztów jeszcze na etapie budowy. Co ważne, w kolejnych latach w miarę potrzeb mieszkańców, do domu parterowego można z łatwością dobudować dodatkową część użytkową.

Energooszczędna bryła domu

Domy parterowe to często wybór, który uwzględnia późniejsze koszty eksploatacji nieruchomości. Eksperci rynku nieruchomości potwierdzają, że to właśnie w przestrzeniach, które zlokalizowane są na tej samej kondygnacji, ciepło utrzymuje się dłużej i nie ucieka na zewnątrz czy na inne piętra, bo przecież takowych nie ma. W efekcie opłaty za ogrzewanie stają się o wiele niższe.

Z myślą o przyszłości

Projekty nowoczesnych domów parterowych wybierają nasi klienci, którzy chcą stworzyć idealną przestrzeń do samodzielnego mieszkania, ale też komfortowego mieszkania wraz z niedużą rodziną bądź sporą gromadką dzieci. Domy parterowe są idealne bez względu na liczbę domowników, a ich metraż może być dopasowany do indywidualnych potrzeb inwestora.

Przestrzeń mieszkalna rozłożona na jednym piętrze to także świetne rozwiązanie praktyczne. Nie trzeba ganiać po schodach, które w przyszłości mogą okazać się przecież sporym utrudnieniem. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pełną funkcjonalnością i wygodą codziennego przebywania we własnym gniazdku.

Projekty Domów Parterowych szkieletowych

Nasza pracownia oferuje projekty domów parterowych w stylu nowoczesnym, które spełnią indywidualne potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości pozwala nam tworzyć wizje, które odzwierciedlają oczekiwania współczesnego inwestora. Nie ma wątpliwości, że to właśnie styl nowoczesny cieszy się dzisiaj największą popularnością. Przecież dom ma przetrwać co najmniej kilkadziesiąt lat, a nawet służyć kolejnym pokoleniom. Warto więc postawić na projekt, który wyprzedza standardy i tradycyjne budownictwo. Przyszłością są nowoczesne technologie i innowacyjny design i właśnie to zapewniają nasze projekty.