Ekskluzywne i luksusowe

DOMY Z DREWNA

z bali i płazów

Z dumą realizujemy marzenia naszych Klientów.

Budujemy luksusowe i ekskluzywne nowoczesne domy i wille drewniane
Realizujemy kompleksowo cały proces budowy - pod klucz!

Marzysz o pięknym domu z drewna?

Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  lub zadzwoń: +48 666 966 201

  Ekskluzywne i luksusowe

  DOMY Z DREWNA

  z bali i płazów

  Z dumą realizujemy marzenia naszych Klientów.

  Budujemy luksusowe i ekskluzywne nowoczesne domy i wille drewniane
  Realizujemy kompleksowo cały proces budowy - pod klucz!

  Marzysz o pięknym domu z drewna?

  Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

   lub zadzwoń: +48 666 966 201

   Fakty, które wyróżniają nas na rynku

   Wyjątkowe projekty​

   Tworzymy wyjątkowe i ponadczasowe projekty. Zespół wybitnych architektów dba o każdy detal projektu, aby finalnie domu był jedyny, wyjątkowy i zapierał dech w piersiach.

   Kompleksowa realizacja​

   Do każdej realizacji podchodzimy kompleksowo, zajmiemy się organizacją i poprowadzimy cały proces budowy od A do Z, wraz z wykończeniem pod klucz a Ty jedynie się wprowadzisz.

   Drewno ze Skandynawii

   Materiały a w szczególności drewno to dla nas szalenie istotna kwestia, w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości korzystamy wyłącznie z drewna pochodzącego z krajów Skandynawii. 

   Innowacyjne technologie

   Nasze domy wyposażone są w innowacyjne inteligentne systemy, dzięki czemu dom współpracuje z Tobą, czyta w Twoich myślach a Ty dodatkowo masz pełną kontrolę z każdego miejsca na świecie.

   Wysoka energooszczędność

   Nowoczesność idzie w parze z oszczędnością a luksus nie zawsze musi dużo kosztować, dlatego nasze domy są wysoce energooszczędne a nawet pasywne a roczne koszty eksploatacji bardzo niskie.

   Idealne połączenia, które wzbudzają zachwyt

   Coś obok czego trudno przejść obojętnie

   Nasze domy z drewna wzbudzają podziw i zachwyt, w połączeniu ze stylem nowoczesnym, stają się symbolem klasy i luksusu.

   Budujemy domy i spełniamy marzenia tych nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą się wyróżnić i zbudować coś więcej niż tylko dom. Coś obok czego trudno przejść obojętnie.

   Wyjątkowe domy drewniane - luksus w połączeniu z naturą

   Bez wątpienia prawdziwe drewniane domy znowu wracają do łask. Coraz częściej Klienci chętnie stawiają na właśnie na takie inwestycje szczególnie ci, którzy chcą cieszyć się budzącym wrażenie ekologicznym domem oraz energooszczędnością – bo właśnie takie są produkowane przez nas domy z drewna.

   Taki dom to świetna propozycja zarówno dla tych, którzy lubią kontakt z naturą, niesamowity klimat, wspaniały zapach drewna o którym ciężko zapomnieć. Dom drewniany spełni również oczekiwania tych inwestorów, którzy poszukują typowo nowoczesny rozwiązań – u nas to łączymy – naturę z nowoczesnością.

   Stwórzmy razem Twój wyjątkowy dom z drewna

   Jeśli marzysz o wyjątkowym domu, masz dobry gust i lubisz obsługę na najwyższym poziomie – zaufaj nam! Chętnie stworzymy Twój wyjątkowy dom z drewna.

   luksusowe domy z drewna

   Domy z drewna - nasza technologia produkcji

   Nasza technologia produkcji na pierwszym planie stawia domy drewniane z płazów i bali. Warto poznać szczegóły dotyczące naszej technologii produkcji.

   Nasze domy produkowane są z najlepszej jakości odpowiednio suszonego drewna świerkowego pozyskiwanego z krajów skandynawskich o wilgotności 16%. Inwestor zawsze ma możliwość wyboru i decyzji o preferowanej grubości ścian. Często wynika ona również bezpośrednio z projektu.

   Oferujemy następujące grubości ścian – w przypadku drewna litego – wyróżniamy grubości 60mm, 70mm oraz 95mm – natomiast w przypadku drewna klejonego warstwowo – 140mm, 160mm, 180mm, 200mm a nawet 240mm!

   Drewno zostaje poddane specjalnej obróbce a tym samym po wcześniejszym wysuszeniu, drewno świerkowe klejone jest z długości lub warstwo w specjalnych prasach hydraulicznych (dotyczy płazów klejonych). Następnie obrabiane jest w strugarce czterostronnej, która nadaje jej docelowy kształt płaza i tworzy pióro-wpusty. Tak obrobiony materiał, trafia do nowoczesnego parku maszynowego, gdzie wycinane zostają elementy zgodnie z przygotowanym projektem. Tak przygotowane elementy są pakowanie i przewożone na plac budowy.

   Nowoczesne domy wyposażone w innowacyjne technologie – to nas wyróżnia!​

   To co nas wyróżnia to innowacyjne technologie – nasze domy posiadają inteligentne rozwiązania, co umożliwia kontrolę i zdalną obsługę domu z każdego miejsca na świecie – za pomocą tabletu czy też telefonu.

   Ponadto domy wyposażone są w niespotykane systemy sztucznej inteligencji, co sprawia wrażenie że dom wchodzi z nami w swoistą interakcję, czy też współpracę.

   Wszystkie te możliwości i inne chętnie przedstawimy i zaprezentujemy na spotkaniu.

   Prestige House - kilka słów o nas i naszej ofercie

   W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej ekskluzywne budynki z drewna, budowane na podstawie różnych schematów tradycyjnej bądź innowacyjnej sztuki budownictwa.

   Inwestor może liczyć nie tylko na projekt takiego domu zgodnie z indywidualnymi preferencjami, czy też potrzebami, ale również na wykonanie.

   Kompleksowa realizacja - od projektu aż po wykończenie pod klucz

   Oferujemy nie tylko profesjonalny projekt, ale również realizację procesu budowy od A do Z wraz z nowoczesną płytą fundamentową. Spełniamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy liczą na wykończenie inwestycji „pod klucz”.

   Wyjątkowa obsługa - indywidualne podejście do każdej realizacji

   Uwzględniamy wszelkie potrzeby na każdym etapie procesu budowy oraz wykończenia domu, każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście, kompleksowe doradztwo i obsługę.

   Domy z drewna klejonego, domy z płazów i bali - wyjątkowe projekty

   Domy budowane z płazów, czy też bali cieszą bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. Ich sposób wykończenia i projekt może swobodnie nawiązywać do dowolnie wybranego stylu – według życzeń i marzeń naszych Klientów.

   Dysponujemy zapleczem rewelacyjnych projektantów i chętnie podejmujemy się projektów nawet najbardziej luksusowych domów i willi drewnianych, świetnie wpisujących się w ikony stylu, designu i innowacyjnych trendów w szczególności z dużą ilością przeszkleń.

   O tym, dlaczego właśnie nam warto powierzyć budowę Twojego wymarzonego domu lub ekskluzywnej i luksusowej willi drewnianej i zdecydować się na kompleksową z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań świadczyć mogą nie tylko powyższe słowa ale również opinie tych, którzy już w takich domach zamieszkali i dzisiaj cieszą się pełnym komfortem codziennego funkcjonowania, jak i kilka poniższych faktów:

   Zbudowany przez nas dom z drewna to przede wszystkim:

   Jesteś zainteresowany?

   Zachęcamy do kontaktu, spotkania a także zapoznania z naszą pełną ofertą związaną z budową domów drewnianych a w szczególności luksusowych domów i willi z drewna. 

   Oferujemy w pełni kompleksową realizację pod klucz od projektu, poprzez budowę płyty fundamentowej, budowę właściwą domu i jego całkowite wykończenie – a na koniec otrzymają Państwo klucze „do ręki”.

   Napisz do nas

   biuro@prestige-house.pl

   Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

   Skontaktuj się

   +48 666 966 201
   +48 608 276 659

   W godzinach 09:00 - 17:00.

   Umów spotkanie

   +48 666 966 201

   W dowolnym miejscu i wybranym terminie.

   Marzenia stają się rzeczywistością

   A z nami stworzysz ją w najlepszym wydaniu

   Spełniamy marzenia o domach drewnianych, które pachną naturą, są przyjazne środowisku i energooszczędne, ale jednocześnie wpisują się w ramy doskonałej sztuki budowlanej, zgodnie z najnowszymi trendami.

   A może powrót do natury w luksusowym stylu?

   Jeśli i Ty marzysz o życiu w zgodzie z naturą, lubisz dbać o środowisko, a jednocześnie liczysz na wysoki komfort mieszkania a ponadto niskie opłaty eksploatacyjne, to dom z drewna jest najlepszą propozycją.

   W Polsce właśnie takie nieruchomości cieszą się coraz większą popularnością wśród bardzo wymagających Klientów w szczególności tych, którzy kochają otoczenie naturalnego drewna i wykazują najwyższe wymagania w kwestii prestiżu, czy też luksusu przebywania we własnych „czterech kątach”. Nie ma wątpliwości, że drewno w budownictwie coraz bardziej zyskuje i jest to także ukłon w stronę natury. W szczególności, gdy w około otacza nas wszechobecny betonowy sposób budownictwa. Coraz więcej osób szuka chwil relaksu i ukojenia w naturalnym otoczeniu i bliżej przyrody. Trend na luksusowe domy drewniane zawitał do nas z krajów skandynawskich i przyjął się świetnie i z dużym powodzeniem. Okazuje się, że i w Polsce istnieją doskonałe warunki i właśnie domach drewniane często zastępują te budowane tradycyjnymi sposobami. Warto zwrócić również uwagę na same właściwości drewna, które sprawia, że przebywanie w takim w domu wykonanym w całości z drewna tworzy niesamowity klimat.

   Bez wątpienia drewno to jeden z najstarszych materiałów budulcowych na świecie. Domy budowane zgodnie z tradycyjną technologią mogą z powodzeniem przetrwać nawet kilkadziesiąt lat a te, przy których budowie stosuje się najnowocześniejsze rozwiązania, mogą służyć jeszcze dłużej – a taki dom drewniany posłuży co najmniej kilku pokoleniom.

   Istotny jest fakt, że drewno w pełni naturalne, nie emituje do środowiska szkodliwych substancji, a w procesie przygotowywania i obróbki do produkcji domu nie są wykorzystywane środki chemiczne. Warto również podkreślić, że luksusowe domy z drewna są wysoce energooszczędne a nawet pasywne. Drewno jest doskonałe pod względem parametrów termicznych i świetnie utrzymuje ciepło wewnątrz domu, nie pozwala również na przenikanie zimna z zewnątrz. Śmiało można powiedzieć, że latem dom z drewna daje schronienie i czuć przyjemny chłód, zaś zimą doskonale trzyma ciepło.

   Dobre decyzje nie mogą czekać!

   Skontaktuj się z nami już dziś!

   Wybierz dogodną formę kontaktu:

   Napisz do nas

   biuro@prestige-house.pl

   Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

   Skontaktuj się

   +48 666 966 201
   +48 608 276 659

   W godzinach 09:00 - 17:00.

   Umów spotkanie

   +48 666 966 201

   W dowolnym miejscu i wybranym terminie.

   Skorzystaj z formularza

    Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

    Doskonale wiemy, że decyzja o budowie domu nie należy do najłatwiejszych,  dlatego służymy wsparciem na każdym jej etapie.

    Zapraszamy do kontaktu. Do usłyszenia!