Energooszczędna i ciepła

PŁYTA FUNDAMENTOWA

Nowoczesny fundament

Kompleksowa budowa i realizacja na terenie całej Polski.

Płyty fundamentowe, to nowoczesna alternatywą dla tradycyjnych fundamentów.
Zajmujemy się kompleksową realizacją od projektu aż po budowę!

Interesuje Cię budowa płyty fundamentowej?

Jeśli poszukujesz wykonawcy płyty lub jesteś zainteresowany wyceną napisz do nas!

  lub zadzwoń: +48 662 477 800

  Energooszczędna i ciepła

  PŁYTA FUNDAMENTOWA

  Nowoczesny fundament

  Kompleksowa budowa i realizacja na terenie całej Polski.

  Płyty fundamentowe, to nowoczesna alternatywą dla tradycyjnych fundamentów.
  Zajmujemy się kompleksową realizacją od projektu aż po budowę!

  Interesuje Cię budowa płyty fundamentowej?

  Jeśli poszukujesz wykonawcy płyty lub jesteś zainteresowany wyceną napisz do nas!

   lub zadzwoń: +48 662 477 800

   Zobacz nasze realizacje na Facebooku
   (kliknij baner poniżej):

   płyta fundamentowa prestige house

   Jakie zalety ma płyta fundamentowa?

   Doskonałe parametry izolacyjne i termiczne

   Dzięki odpowiedniej technologii i doborze warstw izolacji nasze płyty są wysoce energooszczędne i ciepłe. Pozwalają na budowę energooszczędnych a nawet pasywnych domów, co gwarantuje wyjątkowo niskie koszty ogrzewania.

   Szybki czas budowy już od 4 do 5 dni

   Dzięki przemyślanej i dopracowanej technologii maksymalnie skracamy czas budowy fundamentów. Nasza płyta fundamentowa powstaje już nawet w 4 do 5 dni, co przekłada się na oszczędność czasu i finansów potrzebnych do budowy.

   Technologia eliminuje mostki termiczne

   Dzięki odpowiedniej konstrukcji jak i projektowi warstw izolacji a tym samym całkowitym odizolowaniu płyty od gruntu pozbywamy się mostków termicznych. Jest to ogromna zaleta płyt w stosunku do tradycyjnych ław fundamentowych.

   Idealna izolacja przed wilgocią

   Zastosowanie płyty fundamentowej zapewnia idealną izolację przeciwwilgociową budynku. Zapewnia to bezpieczeństwo przed przenikaniem wilgoci i wody.

   Ogrzewanie w płycie

   Na etapie budowy płyty możemy wyposażyć ją w system ogrzewania wodny lub elektryczny. Generuje to znaczne oszczędności i eliminuje konieczność wykonywania wylewek

   Instalacje zintegrowane w płycie

   Większość instalacji wodnych, kanalizacyjnych jak i teletechnicznych możemy wykonać już na etapie budowy płyty fundamentowej, co pozwoli na dodatkowe oszczędności.

   Zobacz nasze realizacje na Facebooku
   (kliknij baner poniżej):

   Nowoczesny fundament to płyta fundamentowa

   Technologia która staje się coraz bardziej popularna

   Płyta fundamentowa to nowoczesna i wręcz doskonała alternatywa dla tradycyjnych fundamentów, która aktualnie bardzo mocno zyskuje na popularności i skutecznie zastępuje tradycyjne ławy fundamentowe.

   W wielu krajach europejskich jak i w Skandynawii już dawno stała się standardem i wiodącą technologią budowy fundamentów.

   Kompleksowe wykonanie płyty fundamentowej

   Jako marka Prestige House zapewniamy kompleksową budowę płyt fundamentowych. Oferujemy szeroki zakres usług w tym instalacje i montaż ekologicznych oczyszczalni, eko-szamb, drenażów, zbiorników na deszczówkę a także wykonanie wszelkich prace ziemnych na działce Inwestora.  

   Kompleksowość naszych usług i ich szeroki zakres pozwala nam na współpracę zarówno z inwestorami z sektora prywatnego jak i komercyjnego – również deweloperskiego.

   Działamy na terenie całej Polski.

   W szczególności zapraszamy Klientów z takich województw jak małopolskie, śląskie, dolnośląskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie, opolskie, lubuskie.

   Płyta fundamentowa - nasza technologia budowy

   1. Podbudowa

   Płyty z reguły budowane są na dobrze zagęszczonej podsypce żwirowo-piaskowej o grubość około 40-50cm lub więcej (w zależności od projektu).

   2. Elementy brzegowe i warstwy izolacji termicznej

   Elementy brzegowe jak i warstwy izolacji termicznej wykonane są z wysokiej jakości styropianu XPS cechującego się bardzo niską nasiąkliwością wodną oraz dużą twardością.

   3. Warstwy zbrojenia

   Podwójna warstwa zbrojenia, wraz ze wzmacniającymi zbrojeniami brzegowymi i dystansem instalacyjnym. Stalowe pręty zbrojeniowe oraz siatki zgrzewane. Podejścia i przepusty instalacyjne wymagają dodatkowego dozbrojenia.

   4. Beton / płyta żelbetowa

   Beton wylany jednowarstwowo. Z reguły płyta żelbetowa osiąga grubość 20cm. Dokładne parametry mieszanki, czyli klasa oraz rodzaj betonu wskazane są zawsze przez konstruktora w ostatecznym projekcie płyty.

   Przykładowe realizacje

   Poniżej prezentujemy kilka wybranych przykładowych realizacji płyt fundamentowych u naszych Klientów.

   Jeśli chcesz wybudować z nami swoją płytę fundamentową – skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie wycenę kompleksowej realizacji oraz znajdziemy dogodny termin.

   Wrząsowice – 111m2

   woj. małopolskie

   Brzozówka – 127m2

   woj. mazowieckie

   Gryfice – 50m2

   woj. zachodniopomorskie

   Sandomierz – 238m2

   woj. świętokrzyskie

   Malawa – 151m2

   woj. podkarpackie

   Mników – 153m2

   woj. małopolskie

   Pasierbiec – 35m2

   woj. małopolskie

   Dziechciniec – 250m2

   woj. mazowieckie

   Zawoja – 44m2

   woj. małopolskie

   Zielona Góra – 130m2

   woj. dolnośląskie

   Ruda Śląska – 45m2

   woj. śląskie

   Płock – 70m2

   woj. mazowieckie

   Dlaczego warto budować z nami?

   1. Eliminacja wszelkich problemów na każdym etapie budowy,
   2. Solidność i jakość wykonanych prac (30 lat gwarancji),
   3. Oszczędność czasu i pieniędzy,
   4. Koordynacja i doradztwo na każdym etapie inwestycji,
   5. Szeroki zakres prac wykonany przez jedną firmę

   Dlaczego warto zdecydować się na płytę fundamentową?

   płyta fundamentowa na szkodach górniczych
   Płyta fundamentowa izolacja ocieplenie budowa 1

   1. Szybkość realizacji i znaczne oszczędności finansowe

   Nasza technologia pozwala na maksymalną oszczędność czasu oraz skrócenie etapu budowy fundamentów do minimum. Nasze płyty fundamentowe powstają już nawet w 4 – 5 dni a tym samym zapewniają znaczną oszczędność zarówno czasu jak i kosztów pracy potrzebnych do budowy.

   2. Całkowita eliminacja mostków termicznych i pełne zabezpieczenie przed wilgocią

   Odpowiedni projekt, technologia budowy i konstrukcja warstw izolacji termicznej płyty gwarantuje całkowitą eliminację mostków termicznych, które są często spotykaną wadą tradycyjnych fundamentów. Wyeliminowanie tych wad wprzypadku tradycyjnych ław fundamentowych często bywa trudnym i bardzo kosztownym zadaniem.

   Ponadto innowacyjna, wielowarstwowa i pełna izolacja płyty wraz z jej obrzeżami zapewnia skuteczne i pewne zabezpieczenie fundamentów jak i całego budynku przed wilgocią. Tym samym żadne dodatkowe prace związane z izolacją fundamentów nie są już wymagane. Wszystko to daje pewną gwarancję całkowitego zabezpieczenia budynku przed wodami powierzchniowymi, przenikaniem wilgoci, czy też podciąganiem wody.

   3. Innowacyjne i bardzo ekonomiczne ogrzewanie podłogowe w płycie fundamentowej (akumulacyjne)

   Płyty fundamentowe, poprzez swoją technologię budowy dostarczają sprawdzony sposób na zarówno tanie w wykonaniu jak i bardzo ekonomiczne w eksploatacji akumulacyjne ogrzewanie podłogowe.
   Tanie, gdyż już w cenie od 100 PLN/m2 za ogrzewanie wodne do około 150 PLN/m2 za ogrzewanie elektryczne. Natomiast ekonomiczne, gdyż w przypadku nowoczesnego domu energooszczędnego pobór prądu wynosi zaledwie około 50 kW/m2 a w przypadku domu pasywnego około 20 kW/m2 w skali rocznego ogrzewania. Takie wartości pozwalają zredukować roczne koszty ogrzewania domu o powierzchni 100 m2 do okolic 2000 do 4000 zł w zależności od technologii budowy domu. Ważny również jest fakt, że w przypadku tradycyjnie wykonywanego ogrzewania podłogowego koszty wynoszą średnio 200 PLN/m2 wraz z wylewkami. Zastosowanie płyty fundamentowej w naszej technologii pozwala zredukować ten koszt o połowę!

   Poprzez pełną i w 100% ciągłą izolację termiczną płyta fundamentowa ma właściwości akumulacyjne. Oznacza to, że działa jak akumulator cieplny, który w ramach ogrzewania akumuluje ciepło a później stopniowo i powoli je oddaje. Ma to niebagatelny wpływ na aspekty energooszczędne i ekonomiczne a tym samym znacznie obniża koszty ogrzewania i eksploatacji.

   płyta fundamentowa na nasypie
   ciepła płyta fundamentowa
   płyta fundamentowa grzewcza
   płyta betonowa fundamentowa
    

   4. Eliminacja konieczności wykonywania wylewek

   Zaawansowana technologia budowy, możliwość wykonania ogrzewania podłogowego w płycie, odpowiedni sposób wykonania, jak i staranna kosmetyka betonu po zalaniu pozwalają na całkowitą eliminację konieczności wykonywania wylewek na późniejszych etapach budowy. Bez wątpienia aspekt ten generuje ogromne oszczędności zarówno pieniężne jak i czasowe w ogólnej skali realizacji inwestycji.

   5. Bezpieczeństwo, stabilność i swoboda budowy nawet na trudnych gruntach

   Ogromnym plusem płyt fundamentowych jest możliwość budowy nawet na trudnych gruntach. Dlatego też stały się doskonałym sposobem na budowę na terenach objętych szkodami górniczymi. Płyta sama w sobie gwarantuje stabilność, jak i odporność konstrukcji a ciężar budynków na nich posadowionych rozkłada się równomiernie na całej powierzchni. Wszystko to zabezpiecza i eliminuje problem osiadania budynku, pękania ścian oraz zapewnia większą stabilność konstrukcji niezależnie od gruntów na jakich planujemy budowę.

   6. Możliwość wykonania dodatkowych instalacji w płycie fundamentowej

   Na etapie wykonania bez najmniejszego problemu możemy doposażyć płytę fundamentową w dodatkowe instalacje, takie jak podejścia wodne (ciepła/zimna woda), przepusty kanalizacyjne, elektryczne, teletechniczne, czy też dowolne instalacje dodatkowe zgodnie z wymaganiami Inwestora.

   Takie udogodnienie znacznie ułatwia dalsze etapy budowy jak i eliminuje nakłady finansowe jak i konieczność wykonywania takich instalacji w późniejszych etapach budowy.

   Prestige House - kilka słów o nas i naszej ofercie

   W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne płyty fundamentowe budowane w oparciu o projekty zoptymalizowanego i dopasowanego do warunków gruntów miejsca prowadzonej inwestycji.

   Inwestor może liczyć nie tylko na projekt płyty fundamentowej zgodnie z indywidualnymi preferencjami, czy też potrzebami, ale również na wykonanie.

   Kompleksowa realizacja - od projektu aż po wykończenie pod klucz

   Oferujemy nie tylko profesjonalny projekt, ale również realizację procesu budowy od A do Z wraz z nowoczesną płytą fundamentową. Spełniamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy liczą na wykończenie inwestycji „pod klucz”.

   Wyjątkowa obsługa - indywidualne podejście do każdej realizacji

   Uwzględniamy wszelkie potrzeby na każdym etapie procesu budowy oraz wykończenia domu, każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście, kompleksowe doradztwo i obsługę.

   Jesteś zainteresowany budową płyty fundamentowej?

   Zachęcamy do kontaktu, spotkania a także zapoznania z naszą pełną ofertą związaną z budową nowoczesnych, energooszczędnych i ciepłych płyt fundamentowych z ogrzewaniem. 

   Oferujemy w pełni kompleksową realizację od A do Z. Od projektu, poprzez budowę płyty fundamentowej wraz z zatarciem pod końcowe wykończenie posadzki.

   Napisz do nas

   fundament@prestige-house.pl

   Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

   Skontaktuj się

   +48 662 477 800
   +48 608 276 659

   W godzinach 09:00 - 17:00.

   Umów spotkanie

   +48 662 477 800

   W dowolnym miejscu i wybranym terminie.

   Zobacz nasze realizacje na Facebooku
   (kliknij baner poniżej):

   Nowoczesna energooszczędna płyta fundamentowa

   Energooszczędne płyty fundamentowe cieszą bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. Dla każdej realizowanej inwestycji przygotowujemy dedykowany projekt zoptymalizowany i ściśle dopasowany do warunków gruntów działki Inwestora. 

   Na etapie budowy płyty możemy wykonać wiele dodatkowych prac – takich jak instalacja ekologicznej oczyszczalni ścieków, ekologicznego szamba (ekoszamba), zbiorników na deszczówkę, drenaży oraz odwodnienia działki, jak i wszelkich prac ziemnych związanych z infrastrukturą na działce . Wszystko według życzeń i wymagań naszych Klientów.

   Dysponujemy zapleczem rewelacyjnych projektantów i architektów, co sprawia, że chętnie podejmujemy się nawet najbardziej wymagających projektów i Inwestycji, nawet zlokalizowanych na ciężko dostępnych terenach jak i trudnych warunkach gruntowych (również na szkodach górniczych).

   Płyta fundamentowa w naszej technologii sprawdzi się doskonale:

   Obszar i teren naszego działania:

   Działamy na terenie całej Polski.

   W szczególności zapraszamy Klientów z takich województw jak małopolskie, śląskie, dolnośląskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie, opolskie, lubuskie.

   Najwięcej Klientów i ukończonych realizacji pochodzi z miast takich jak Kraków, Nowy Sącz, Katowice, Warszawa, Łódź, Poznań, Częstochowa, Tarnów, Wrocław, Opole, Kielce, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk i wielu innych.

   Chętnie podejmiemy się realizacji zarówno w dowolnym miejscu w Polsce, jaki i poza granicami kraju.

   Marzenia stają się rzeczywistością

   A z nami stworzysz ją w najlepszym wydaniu

   Spełniamy marzenia o budowie domu, ponadto nasza technologia jest zgodna z naturą, przyjazna środowisku i energooszczędna, wpisuje się również w ramy doskonałej sztuki budowlanej, zgodnie z najnowszymi trendami.

   Dobre decyzje nie mogą czekać!

   Skontaktuj się z nami już dziś!

   Wybierz dogodną formę kontaktu:

   Napisz do nas

   fundament@prestige-house.pl

   Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

   Skontaktuj się

   +48 662 477 800
   +48 608 276 659

   W godzinach 07:00 - 17:00.

   Umów spotkanie

   +48 662 477 800

   W dowolnym miejscu i wybranym terminie.

   Skorzystaj z formularza

    Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

    Doskonale wiemy, że decyzja o budowie nie należy do najłatwiejszych,  dlatego służymy wsparciem na każdym jej etapie.

    Zapraszamy do kontaktu. Do usłyszenia!