Projekty domów nowoczesnych

Wyświetlanie 1–12 z 189 wyników

Projekty domów nowoczesnych, czyli najpiękniejsze domy

Planujesz budowę swojego wymarzonego domu? Jesteś sympatykiem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł mieszkać komfortowo i w pełni funkcjonalnie? Dużą rolę odgrywa dla Ciebie unikalny design, zgodny z nurtem najnowszych i światowych trendów nowoczesnej architektury? Poznaj naszą ofertę projektów domów, w tym projektów domów nowoczesnych w tym również jednorodzinnych. Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy znajdzie u nas nieruchomość (może projekt idealnego domu, projekt idealnego domu nowoczesnego, który spełni zarówno Twoje oczekiwania, jak i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z całą pewnością znajdą Państwo w naszej ofercie projekty domów inne niż wszystkie, czyli takie, które mają coś w sobie, wyróżniają się i przyciągają uwagę.

Dom nowoczesny, czyli tak naprawdę jaki?

projekty domów nowoczesnych

Odpowiedź na pytanie jakiego projektu szukasz, zależy głównie od tego jakiego typu jest Twój wymarzony dom. Być może będzie to projekty domów parterowych, a może jednak projekty domów piętrowych? Szukasz projektów, które zakładają domy do 150 m kw, czy wolisz domy powyżej 180 m kw? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, oferowane przez nas projekty domów, to zarówno projekty rezydencji, projekty willi, ale też projekty domów letniskowych w stylu nowoczesnym.

Najfajniejsze projekty domów

Styl nowoczesny zakłada pełną funkcjonalność, na najwyższym poziomie, przy zachowaniu niebanalnego, mocno nowoczesnego designu. Tak naprawdę trudno określić, co dla inwestora liczy się bardziej. Jedno jest pewne – dom nowoczesny to namiastka luksusu, komfortu, prestiżu i praktyczności w najlepszym wydaniu. To ukłon w stronę światowych trendów i innowacyjnej technologii sztuki budowlanej.

Szukając projektu domu nowoczesnego, w pierwszej kolejności warto zastanowić się, jaki właściwie ma on być i odpowiedzieć sobie na szereg bardzo istotnych pytań. Ile osób będzie w nim mieszkać, czy stawiamy na projekty domów z poddaszem użytkowym, o kilku kondygnacjach, czy uwzględniamy również projekty garaży? A może planujemy garaż wolnostojący i o taki projekt nowoczesnego garażu musimy również zadbać?

Nowoczesność z całą pewnością uwzględnia również projekty domów energooszczędnych, bo zgodnie z obecnym nurtem innowacyjnego budownictwa, to właśnie tzw. inteligentne inwestycje cieszą się największym powodzeniem. To domy, których eksploatacja jest niezwykle tania, biorąc pod uwagę przede wszystkim koszty ogrzewania, jak i koszty, które wiążą się z wykorzystaniem zasobów energetycznym takich jak m.in. energia elektryczna, czy tez gaz ziemny. Inteligentny dom ma niezliczoną liczbę zalet. Przede wszystkim oferuje wyjątkowy komfort i wygodę użytkowania, upraszcza wiele codziennych czynności, przez co daje możliwość relaksu, spokoju i bezstresowej aktywności we własnych „czterech ścianach”. To wygoda, na którą z pewnością nie mogą liczyć właściciele domów tradycyjnych.

W zgodzie z naturą

Nowoczesność to ekologia. Coraz więcej inwestorów właśnie na ten aspekt zwraca szczególną uwagę. Projekty domów nowoczesnych parterowych albo piętrowych mają uwzględniać dbałość o naturę i środowisko. To dlatego coraz popularniejsze są domy drewniane z bala albo domy o konstrukcji szkieletowej oraz projekty domów szkieletowych.

Projekt domu nowoczesnego i nowoczesna architektura

Projekty domów nowoczesnych zakładają wykorzystanie materiałów i surowców najwyższej i najlepszej jakości, a jednocześnie takich, które pozwalają uzyskać atrakcyjny i ponadczasowy wygląd. W nieruchomościach nowoczesnych liczy się duża przestrzeń, duża liczba przeszkleń oraz odpowiednia doza minimalizmu. Wszystko to połączone we właściwy sposób jest gwarancją stworzenia cudownego i budzącego zachwyt projektu, który ostatecznie przerodzi się na niesamowity, budzący zachwyt piękny dom. To dlatego projekty domów bez garażu czy z garażem w stylu nowoczesnym uwzględniają sporo nowoczesnych przeszkleń. Szkło to doskonały element, który wpływa na estetykę wyglądu całej nieruchomości, ale sprawdza się również świetnie jako element wizualny i dekoracyjny. Co więcej mocno wpływa na optyczne powiększenie przestrzeni i nadaje surowego, wręcz sterylnego charakteru. W połączeniu z dużym tarasem oraz okazałym ogrodem budzi podziw. Ponadto elewacja z dużymi przeszkleniami pozwala wykreować naprawdę wspaniały efekt zewnętrzny, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Patrząc na domy parterowe bez poddasza czy też projekty domów z antresolą, które uwzględniają nowoczesne trendy budownictwa, nie sposób nie wspomnieć o jednym bardzo ważnym aspekcie wizualnym domu, a dokładnie o elewacji – która obok dachu, w dużej mierze stanowi ostateczne dopełnienie wizualne całego domu.

A może elewacja domu w kolorze szarym?

Projekty, które dzisiaj cieszą się największą popularnością to te, które zakładają elewację w ponadczasowej tonacji białej, bądź szarej lub łączonej biało-szarej lub biało-antracytowej. W nurcie nowoczesności sprawdza się też naturalny kamień, w szczególności łączony z drewnem, które dla wszystkich jest doskonale znane jest jako jeden z najstarszych budulców na świecie. Okazuje się, że naturalne drewno można idealnie wkomponować w nowoczesny design i nawet przy budowie najbardziej okazałych projekty rezydencji i willi – w stylu mocno nowoczesnym. Dużym uznaniem cieszą się projekty domów szarych,

Nowoczesne domy to dzisiaj również te, których projekt jest zgodny z domami budowanymi w uwielbianym przez wielu stylu skandynawskim albo modernistycznym, nieco loftowym. To projekty domów parterowych albo piętrowych, z garażem w bryle budynku bądź garażem wolno stojącym. Coraz częściej stawia się też na projekty domów z poddaszem, by zyskać jeszcze więcej przestrzeni – to świetne rozwiązanie, gdy poszukujemy i wybieramy projekty domów na wąską działkę lub bardzo użyteczne i ekonomiczne z punktu widzenia realizacji inwestycji – projekty domów bliźniaczych.

Projekty nowoczesnych domów

W naszej ofercie znajdują się projekty małych domów nowoczesnych, w tym również letniskowych, które stają się doskonałą alternatywą dla mieszkań w blokach, ale również projekty nowoczesnych willi oraz rezydencji. Decydując się na zakup idealnego projektu, warto rozważyć i wybrać ten, który spełnia indywidualne, nawet najdrobniejsze potrzeby przyszłego mieszkańca – inwestora. Warto pamiętać i mieć na uwadze, że nowoczesny design idący w parze z atrakcyjnym, budzącym podziw wyglądem to z całą pewnością nie wszystko. Bardzo istotnym priorytetem również jest wnętrze domu. Oferowane przez nas projekty zakładają również wizualizację całego wnętrza domu, z uwzględnieniem wszystkich pomieszczeń, które zgodnie z preferencjami inwestorów można bez najmniejszego problemu modyfikować.

Bardzo często każdy projekt można dopasować i w pewnym stopniu zmodyfikować – biorąc pod uwagę rodzaj działki, oczekiwaną powierzchnię użytkową, powierzchnię zabudowy, ilość kondygnacji, rozkład pomieszczeń i ich liczbę, czy też rodzaj dachu – płaski, dwuspadowy, kopertowy lub wielospadowy.

Ważnym aspektem przy weryfikacji trafności wyboru projektu dom jest uwzględnienie powierzchni działki jej rodzaju. Nasi eksperci oraz konsultanci zawsze służą kompleksową obsługą i doradztwem na każdym etapie planowania, wyboru projektu a także w późniejszym etapie już właściwej budowy nowoczesnego domu marzeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie, te nawet najdrobniejsze pytania. Doskonale wiemy i rozumiemy, że dla wielu osób dom to często inwestycja na całe życie. Początek tej inwestycji zaczyna się i mocno zależy od wyboru tego właściwego, wymarzonego i idealnego projektu domu. I w tym miejscu również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.