Projekty domów z antresolą

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Projekty domów parterowych z antresolą

Domy z antresolą wracają do łask. Po czasach, w których dominowały obszerne przestrzenie jednopoziomowe albo budynki z kilkoma mało funkcjonalnymi piętrami, antresole wydają się świetnym kompromisem. W naszej ofercie znaleźć można projekty domów z antresolą, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Domy z Antresolą opinie

Kto wybiera je najczęściej? W naszej opinii takie nieruchomości są zgodne z gustem zarówno tych, którzy oczekują mieszkania praktycznego, z optymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni, jak i inwestorów, którzy stawiają na innowacyjne rozwiązania. Bo chociaż antresola znana była już w epoce późnego renesansu, kiedy to sztuka budowlana rozwijała się na tyle prężnie, że oferowała inwestorom naprawdę unikalne rozwiązania, dzisiaj znowu uznawana jest za twórczą opcję pogodzenia potrzeb domowników z możliwościami, jakie daje nieruchomość.

Dom z antresolą zamiast piętrowej nieruchomości

Dlaczego projekty domów z antresolą znowu cieszą się ogromnym zainteresowaniem? Wystarczy spojrzeć choćby na kilka przykładów tych, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów. Antresola daje niewątpliwie kolejną przestrzeń do wykorzystania, ale nie wymaga jednak stawiania kolejnego piętra czy stropów. Górna kondygnacja nie zawiera niskich skosów, które tylko marnują praktyczny metraż, a całość tworzy jednak z dołem spójną całość. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą dzielić domu na zamknięte pomieszczenia, ale raczej wybierają przestrzeń podzieloną na poszczególne strefy. Antresola stwarza przecież idealne warunki do aranżacji sypialni czy domowego biura.

Ile kosztuje budowa domu z antresolą?

Warto też wspomnieć o kosztach takiej inwestycji. Projekty domów z antresolą są wybierane coraz częściej, bo ich realizacja jest po prostu tańsza i szybsza. Wykorzystywanych jest na pewno mniej materiałów budowlanych aniżeli w przypadku domów piętrowych. Prace nie wymagają też stawiania skomplikowanych konstrukcji, a cała sztuka budowlana nie jest tak wymagająca.

Nowoczesne domy z antresolą

Rzeczywiście jeszcze do niedawna domy z antresolą kojarzyły się ze swojskością i klimatem retro. Nasze projekty przełamują jednak standardy i wskazują, że antresola może być z powodzeniem stosowana bez względu na wybrany styl wykończenia wnętrz. Świetnie komponuje się z nieruchomością stworzoną zgodnie ze stylem nowoczesnym czy skandynawskim. Antresole stosowane były też przecież wykorzystywane w wysokich halach przemysłowych czy przestrzeniach pofabrycznych – loftowy klimat jest dzisiaj hitem, patrząc na światowe trendy urządzania mieszkań i domów. Industrialne, modernistyczne, a wręcz eklektyczne wnętrza akceptują antresolę, która staje się nawet ciekawym dodatkiem i z całą pewnością unikalną częścią architektoniczną nieruchomości.

Dom z antresolą projekt

Dodatkowe wnętrze, wysoki parter, ukryte piętro – bez względu na to, jak nazywana jest antresola, dzisiaj wraca do łask architektów, a inwestorzy coraz częściej zastanawiają się nad wyborem właśnie takiego rozwiązania. Współczesne projekty domów z antresolą spełniają wszelkie wymagania dotyczące późniejszego korzystania z takiej przestrzeni, ale też uwzględniają współczesne trendy, jakie wskazują na nowoczesną, innowacyjną i uwzględniającą najlepszą technologię sztuki budowania.