Projekty garaży nowoczesnych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Projekty garaży wolnostojących

Oferujemy mocno nowoczesne projekty garaży wolnostojących, które z pewnością znajdą miejsce i ładnie zaprezentują się w towarzystwie nowoczesnych domów, w przypadku których projekt nie przewidział garażu wbudowanego w bryłę budynku. Z całą pewnością warto zadbać, aby garaż godnie dopełniał całą inwestycję i przyciągał uwagę. Dlatego wybór właściwego projektu garażu jest bardzo ważną kwestią podczas planowania zagospodarowania działki. Wszystkie oferowane projekty, to gotowe projekty garaży, które można wykorzystać na potrzeby budowy i realizacji inwestycji.

Projekty garaży murowanych

Wszystkie oferowane przez nas projekty stworzone zostały pod realizację w tradycyjnej technologii murowanej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dowolny projekt poprzez adaptację zrealizować chociażby w technologii szkieletowej – np. drewnianej.

Nowoczesne garaże

W ofercie naszych projektów uwzględniliśmy tylko te projekty, które cechują się mocno nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądem i designem. Na wszystko to składa się piękny, ciemny dach kopertowy wykończony dachówką ceramiczną, nowoczesne ozdobne belkowanie – służące również jako konstrukcja wiaty oraz przyciągająca uwagę, piękna kompozycja elewacji – z reguły wykonana z połączenia białego tynku, płyt betonowych w kolorze surowego betonu, drewnianych belek (gdzie drewno oraz akcenty drewniane w ciepłym kolorze nadają klimatu) oraz ciemno szarej lub antracytowej głównej bramy wjazdowej.

Projekty garaży z pomieszczeniem gospodarczym

Bardzo często wielu inwestorów decyduje się na garaż z pomieszczeniem gospodarczym wcześniej zaprojektowanym lub na wyodrębnienie takiego pomieszczenia – na życzenie inwestora. Jest to doskonały i bardzo użyteczny pomysł. Pomieszczenia takie, są bardzo przydatne podczas wykonywania różnych prac, czy też przechowywania rzeczy, które niekoniecznie chcielibyśmy przechowywać w domu. Z reguły w projektach takich garaży uwzględnione zostały dodatkowe boczne drzwi wejściowe, pozwalające na dostęp do pomieszczenia gospodarczego bez użycia głównej bramy garażu.

Projekty garaży z wiatą

Dla wszystkich, którzy poszukują projektu garażu z wyodrębnioną i przylegającą wiatą mamy doskonałą wiadomość. Nasza oferta zawiera klika bardzo ciekawych projektów, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Oferowane przez nas projektu są stosunkowo tanie i nie drogie. Wszystko to przy zachowaniu niebanalnego stylu i nowoczesnego wyglądu.

Jeśli interesuje Cię nowoczesny projekt garażu – skorzystaj z naszej oferty!

Garaże dwustanowiskowe i trzystanowiskowe

W naszej ofercie znajdziesz projekty zarówno garaży jednostanowiskowych, dwustanowiskowych jak i również trzystanowiskowych.

Projekty garaży dla dwóch oraz trzech samochodów

Oferowane przez nas projekty przewidują możliwość garażowania dwóch (2) samochodów a w wyjątkowych przypadkach nawet trzech (3) – dzięki wyodrębnionej wiacie ulokowanej na przygotowanej i utwardzonej powierzchni.