Projekty na wąską działkę

Wyświetlanie 1–12 z 61 wyników

Projekty domów na wąską działkę (dom na wąskiej działce)

Jeśli szukasz projektu na wąską działkę, to nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Dostępne projekty domów nowoczesnych na wąską działkę stworzone zostały przez architektów, specjalnie z myślą o tych, którzy nie dysponują dużą przestrzenią pod budowę domu.

Od teraz mimo posiadania wąskiej, nietypowej działki nadal możesz zbudować dom swoich marzeń!

Każdy z oferowanych projektów został bardzo dokładnie zaplanowany, tak aby nawet na niewielkim, w szczególności wąskim obszarze zbudować maksymalnie funkcjonalny dom. W szczególności jeśli dysponujesz działką, której szerokość jest mniejsza niż 20 metrów.

O ostatecznej funkcjonalności domu, szczególnie w przypadku posiadania wąskiej działki, w dużej mierze decyduje sam projekt i właściwe rozplanowanie każdego elementu domu. Oferujemy bardzo nowoczesne projekty, które cechują się doskonałym i przemyślanym rozplanowaniem wszystkich pomieszczeń. Dzięki, czemu mimo wąskiej bryły domu – domownicy ostatecznie mają do dyspozycji zaskakująco dużo miejsca.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w ofercie zawarliśmy kilka typów projektów na wąską działkę cieszących się dużym zainteresowaniem – parterowe, z funkcjonalnym poddaszem użytkowym, większe – piętrowe a także do zabudowy bliźniaczej (tzw. bliźniaki), czy też szeregowej (tzw. szeregówki). Uwzględniliśmy również projekty dla nieco węższego grona Klientów – projekty domów parterowych na wąską działkę do 20m, do 19m, do 18m, do 17m, do 16m, do 14m, projekty domów na wąską działkę z garażem (również z garażem dwustanowiskowym), czy też projekty domów z płaskim dachem.

W przypadku każdego projektu oferujemy adaptację i budowę w technologii szkieletowej, prefabrykowanej (dom szkieletowy). Jeśli planujesz budowę domu szkieletowego na wąskiej działce, chętnie dobierzemy właściwy projekt, idealnie pasujący do Twojego miejsca budowy. Wszystkim zainteresowanych Klientów zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.