Projekty domów dużych

Wyświetlanie 1–12 z 84 wyników

Projekty dużych domów 

Czy wiesz, że ponad połowa Polaków mieszka w domach jednorodzinnych? Cenimy sobie komfort i pełną swobodę mieszkania. Co ciekawe, każdego roku zmieniają się trendy w kwestii sztuki budownictwa. Jedno jest pewne – dzisiaj Polacy są o wiele bardziej otwarci na innowacyjne rozwiązania i duże przestrzenie. Nasze społeczeństwo się wzbogaca, coraz częściej decydujemy się na nieruchomości o dużym metrażu. Nie martwimy się już tak bardzo kosztami realizacji całej inwestycji, a później kosztami, jakie wiążą się z codzienną eksploatacją takiego domu. Chcemy żyć wygodnie, cenimy sobie też prywatność oraz intymność. Inwestujemy w coraz większe działki, na których budowane są duże domy.

Każdy dom zaczyna się od projektu

Budowa domu nie rozpocznie się bez zaakceptowanego projektu. Na szczęście dzisiaj jest ich spory wybór. Zerknijcie na naszą ofertę projektów dużych domów, by się o tym przekonać. Domy parterowe, z antresolą, piętrowe? Nie ma żadnego problemu, bo u nas nawet najbardziej wymagający klient znajdzie projekt swojej wymarzonej nieruchomości, w której już niedługo będzie mógł zamieszkać.

Projekty dużych domów nowoczesnych

Projekty dużych domów to te, których metraż nie jest mniejszy niż 135 metrów kwadratowych. Wśród naszych projektów znaleźć można zarówno okazałe rezydencje, wille, jak i nowoczesne bryły, które zakładają wewnątrz otwarte przestrzenie. To również malownicze domy w sielskim stylu, idealne dla dużych rodzin. Wszystkie zakładają pełną funkcjonalność, nietuzinkowość i wspaniały efekt wizualny każdego pomieszczenia oraz zewnętrznej elewacji.

Projekty domów o dużym metrażu

Domy o dużym metrażu to propozycja dla tych, którzy szukają przestrzeni, ale też luksusu podczas codziennego przebywania we własnych „czterech kątach”. Kilka łazienek, przestronna kuchnia, salon idealny do relaksu w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, jadalnia doskonała do organizacji uroczystych kolacji, garderoba czy klimatyczna sypialnia z wielkim łożem i kilkustanowiskowy garaż, to tylko niektóre zalety wyboru projektu domu o dużej powierzchni. Taką nieruchomość można bez problemu podzielić na kilka stref: wypoczynku czy rekreacji. Spora przestrzeń daje szansę na spełnienie najbardziej szalonych marzeń w kwestii wykończenia miejsca do życia.

Przedstawiamy szeroki wybór projektów domów o dużym metrażu. W tej kategorii znaleźć można zarówno domy parterowe o szerokiej bryle, ale też smukłe domy piętrowe. Klasyczne, industrialne, retro, nowoczesne, a nawet pasywne, w przypadku których najważniejszą kwestią jest walor energooszczędności. Zachęcamy do poznania naszych propozycji, z których każda szyta jest na miarę indywidualnych potrzeb klienta.

Projekty domów z dużymi oknami

Wszystkie projekty domów dużych stworzone zostały zgodnie z najnowocześniejszą sztuką budowania. Uwzględniają też światowe trendy w aspekcie modnego designu i reprezentacyjnego wizerunku. Priorytetem podczas tworzenia każdego projektu nadal pozostaje dla nas jednak optymalna funkcjonalność i wygoda mieszkania dla ostatecznych nabywców. Z nami każdy dom stanie się bezpiecznym zakątkiem i najważniejszym miejscem na ziemi, do którego z przyjemnością się wraca.