Instalacje Grzewcze

Instalacje grzewcze w domach PrestigeHouse

Ogrzewanie zamontowane w domach jednorodzinnych przekłada się w dużym stopniu na koszty eksploatacji oraz komfort użytkowania całego budynku. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy zestawienie instalacji grzewczych które powinny zapewniać optymalną temperaturę we wszystkich pomieszczeniach użytkowych.

Szukasz idealnego rozwiązania?

Dla każdego z naszych klientów, przygotujemy optymalną propozycję instalacji grzewczej przygotowaną specjalnie pod wybrany projekt domu.
1

Ogrzewanie piecem na paliwo stałe

Mówimy stanowcze NIE bądźmy EKO i nie trujmy się nawzajem. Tradycyjne systemy grzewcze nadal cieszą się dość dużą popularnością lecz my odradzamy tego typu instalacje. Wszystko za sprawą nowych przepisów które od 2021 roku nie pozwolą na zamontowanie kotłów nie spełniających wymogów środowiskowych.
2

Centralne ogrzewanie gazowe

Gazowe instalacje centralnego ogrzewania to jeden z popularniejszych rozwiązań w obecnych czasach. Ich specyfikacja świadczy o dużej wygodzie użytkowania i małych zapotrzebowaniach powierzchniowych na kotłownie. Niestety nie zawsze na naszej działce mamy dostęp do gazu i to rozwiązanie wówczas się nie sprawdzi. Wybierając ogrzewanie gazowe możemy zainwestować w różne rodzaje kotłów gazowych:

Kocioł tradycyjny można nabyć od kwoty 3 000 zł

Kocioł kondensacyjny to wydatek minimum 7 000 zł

Kocioł pulsacyjny kosztują około 15 000 zł

3

Elektryczne instalacje grzewcze

Systemy elektryczne stosowane do ogrzewania domów są bez wątpienia najbardziej komfortowymi instalacjami grzewczymi. Cenowo systemy te są najczesciej bardzo drogie w utrzymaniu. Na przeciw dużemu zużyciu energii wychodzi nowa technologia Pomp Ciepła, dzięki którym ogrzewanie domu może stać się bardzo tanie.
4

Nowoczesne pompy ciepła

Dzięki zastosowaniu najnowszych pomp ciepła koszty ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej bardzo spadają. Koszty eksploatacyjne domu w 60% pochodzą z jego ogrzewania. Zasada działania pompy ciepła nie jest szczególnie skomplikowana.
prestige house solidna konstrukcja

Im wcześniej tym lepiej! Planuj instalację grzewczą przy wyborze projektu!

Cały system grzewczy trzeba zaplanować w czasie tworzenia lub zakupu projektu budowlanego. Im wcześniej to zrobimy, tym lepiej. Jak wiemy Instalacje c.o. to jeden z ważniejszych elementów naszego domu.
ph hand 1

Postaw na technologię i zaoszczędź pieniądze

Dobrze dobrana instalacja posłuży nam wiele lat bez konieczności jej modyfikowania i drogich napraw. W naszych domach stawiamy na nowoczesność i ekonomię, dlatego odradzamy tradycyjne kotły zasypowe,  których obsługa jest czasochłonna i problematyczna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!