Technologia

 
Marka Prestige House bazuje na 25-letnim doświadczeniu w produkcji domów z drewna. Wykorzystujemy wiodące technologie produkcji – tradycyjne z bali i płazów, a także nowoczesne – konstrukcja szkieletowa oraz modułowa. Produkowane przez nas domy cechują się atrakcyjnym wyglądem, wzbudzają respekt i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zawsze korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych oraz materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu nasze domy są zdrowe, przyjazne mieszkańcom, trwałe i ekonomiczne. Gwarantujemy profesjonalizm i wysoką jakość naszych usług.

Poznaj etapy naszej produkcji

 

Technologie z jakich korzystamy przy produkcji naszych domów

Produkujemy wysokiej jakości domy z drewna w oparciu o najlepsze technologie budowy na świecie.


 

 

Domy z bali i płazów

Technologia budowy z bali i płazów to nowoczesność w połączeniu z ekologicznymi i naturalnymi materiałami. Domy budowane w tej technologi mają niesamowity mikroklimat, są przytulne, zdrowe i pełne ciepła. Do budowy wykorzystujemy tylko ekologiczne, naturalne materiały najwyższej jakości oraz drewno świerkowe pochodzące ze Skandynawii.


 

 

Domy szkieletowe

Technologia szkieletowa pozwala na budowę ekologicznych, komfortowych i przed wszystkim ekonomicznych domów. Wysokiej jakości materiały i drewno pochodzące ze Skandynawii pozwala nam na budowę domów cechujących się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi i wysoką trwałością.


 

 

Domy modułowe

Technologia modułowa to przede wszystkim szybkość budowy, wysoka energooszczędność i bardzo niskie koszty budowy. Domy w tej technologi powstają w kilka tygodni, koszty budowy są o wiele niższe w stosunku do innych technologii a trwałość jest na bardzo wysokim poziomie.


Co nas wyróżnia

25-letnie doświadczenie w produkcji domów z drewna

Marka Prestige House bazuje na 25-letnim doświadczeniu w produkcji domów z drewna. Wykorzystujemy wiodące technologie produkcji – tradycyjne z bali i płazów, a także nowoczesne – konstrukcja szkieletowa oraz modułowa.

Budujemy kompleksowo - pod klucz

Korzystając z naszych usług nie potrzebują Państwo żadnej innej firmy oraz żadnego innego fachowca. Wszystko co dotyczy budowy, na każdym etapie leży po naszej stronie. Dysponujemy zapleczem najlepszych fachowców, którzy bardzo sumiennie wykonują powierzone im zadania.

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości

Do produkcji używamy najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowanego drewna świerkowego pochodzącego ze skandynawii, odpowiednio suszonego w profesjonalnych suszarniach komputerowych.

Nasze domy budujemy z niezwykłą dbałością o szczegóły

Produkowane przez nas domy cechują się atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem, wzbudzają respekt i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.