Realizacje

Prestige House PrestiOne

Piękny, nowoczesny dom z dwuspadowym dachem. Duża ilość przeszkleń oraz bardzo ciekawa kolorystyka nadajemu mu niesamowitego charakteru i powoduje, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Dom wykonany został w technologii szkieletowej, mocno energooszczędny, wyposażony w rekuperator. Wykorzystanie odpowiednich materiałów gwarantuje bardzo niskie współczynniki przenikalności cieplnej.


Prestige House PrestiTwo

Okazały i pięknie prezentujący się całoroczny dom, zbudowany w nowoczesnym stylu z nawiązaniem do stylu tradycyjnego.

Dom wykonany został z płazów klejonych a pokrycie dachu dachówką ceramiczną nadało mu niesamowitego charakteru.


Prestige House PrestiThree

Nowoczesny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Lukarny o półowalnym kształcie, które akcentują płynne przejście pomiędzy płaszczyzną dachu nadają mu niesamowitego charakteru.

Dom wykonany został z płazów litych, co wraz z bardzo ciekawym pokryciem dachowym tworzy niesamowitą całość.


Prestige House PrestiFour

Ekskluzywny dom wykonany z naturalnego drewna sprawia, że doskonale pełni swoją rolę jako obiekt wypoczynkowy z niesamowitym klimatem. Pozwala spędzić wspaniały, spokojny weekend z dala od miejskiego zgiełku i poobcować z naturą.

Dom wykonany został z płazów litych. Jasne ściany w połączeniu z ciemno-brązowym pokryciem dachowym tworzą niesamowity efekt.


Prestige House PrestiFive

Ekskluzywny i nowoczesny całoroczny dom drewniany zaprojektowany z nawiązaniem do tradycyjnego budownictwa drewnianego.

Dom wykonany z płazów, pokryty dachówką ceramiczną. Świetnie komponujący się kolor ścian z barwą pokrycia dachowego nadaje mu elegancji i prestiżu.