O nas

O marce PRESTIGEHOUSE


Marka Prestige House powstała by ożywić rynek budownictwa w Polsce i wprowadzić zupełnie nowy trend.

Produkujemy luksusowe domy, które cechują się atrakcyjnym wyglądem i zapierają dech w piersiach. Wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W naszych projektach łączymy technologie tradycyjne z nowoczesnymi. Promujemy budownictwo pasywne, energooszczędne, korzystające inteligentnych rozwiązań. Zapewniamy kompleksową obsługę całego procesu budowy. Korzystając z naszych usług nie potrzebują Państwo żadnej innej firmy oraz żadnego innego fachowca.

Wszystko co dotyczy budowy, na każdym etapie leży po naszej stronie. Dysponujemy zapleczem najlepszych fachowców, którzy bardzo sumiennie wykonują powierzone im zadania. Zawsze korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych, wysokiej jakości materiałów, a drewno używane do budowy posiada certyfikaty najwyższej jakości. Wszystko to sprawia, że każda inwestycja daje satysfakcję, poczucie bezpieczeństwa i spełnia Twoje marzenia.

Nasza misja


Produkujemy wysokiej jakości domy z drewna w oparciu o najlepsze technologie budowy na świecie.

Nasze domy cechują się atrakcyjnym wyglądem, przykuwają uwagę i wzbudzają zachwyt. Budujemy domy pasywne, energooszczędne, korzystające z inteligentnych systemów. Prowadzimy realizację od momentu projektu aż do zakończenia budowy – pod klucz. Wszystko to z myślą o Twoich najlepszych doświadczeniach.

Nasza wizja


Chcemy być rozpoznawalną marką, której możesz spokojnie powierzyć wszystkie sprawy związane z budową Twojego domu.

Zapewniamy doradztwo i pełną obsługę od projektu aż do zakończenia budowy. Wierzymy, że budowa domu może się kojarzyć tylko z przyjemnymi doświadczeniami, a my z solidnym i zaufanym doradcą.